شرکت نفت گستر ستاره پارس

درباره ما

شرکت نفت گستر ستاره پارس بعنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت شیمیایی فرشید شهرضا در سال 1398 تاسیس گردید.

فعالیت اصلی شرکت نفت گستر ستاره پارس تبدیل انواع ضایعات و پسماند های موجود در صنایع نفت و پتروشیمی به محصولات کاربردی در این صنایع و نیز تولید انواع روغن های صنعتی می باشد.

شرکت فرشید شهرضا طی سالیان گذشته و با هدف جلوگیری از رهاسازی پسماند ها و ضایعات در محیط زیست در واحد تحقیق و توسعه خود مطالعات و آزمایشات فراوان انجام و اکنون و پس از حصول نتیجه ،با تاسیس یک شرکت جدید و دانش بنیان ، قصد دارد تا زحمات چندین ساله خود را در مقیاس صنعتی جامه عمل بپوشاند.

اهم فعالیت های شرکت نفت گستر ستاره پارس :

روغن مورد استفاده در دوده سازی (CBFS)

این شرکت توانسته است با استفاده از ضایعات ایجاد شده در صنایع پالایش نفت ،پتروشیمی ، پارافینی ، قطرانی و من جمله پسماند های اسیدی این صنایع ، روغن مورد نیاز صنایع دوده سازی ( CBFS ) را تولید نماید.

تولید Green Rubber Process Oil

در شرکت های پالایش روغن معمولا لوب کات طی فرآیند استخراج با فورفورال به روغن های پایه تبدیل میگردد . که روغن استخراجی از این فرآیند به عنوان روغن فرایند لاستیک مورد استفاده قرار میگیرد که متاسفانه میزان ترکیبات پلی سایکلیک آروماتیک ( PCA ) آن بسیار بالا می باشد. (بیش از 30 درصد ).میزان PCA استاندارد های جهانی کنونی در رابطه با روغن های فرآیند لاستیک کمتر از 3 درصد می باشد. در این راستا شرکت نفت گستر ستاره پارس توسط فرآیند TDAE توانسته است روغنی مطابق با استاندارد های جهانی تولید نماید که نه تنها امکان استفاده در بازار داخلی را دارد بلکه توانایی رقابت با نمونه های خارجی و صادرات را دارد.

تولید انواع رو غن های صنعتی

این شرکت علاوه بر تولید انواع روغن های مورد استفاده در صنایع لاستیک و رابر توانایی تولید انواع روغنهای صنعتی از جمله روغن ترانسفورماتور، روغن فلزکاری و ... را دارا می باشد.

تولید پرایمر جهت پوشش لوله

این پرایمر در انواع پروژهای صنعتی و عملیات wrapping  و عایقکاری بر روی خطوط پروسسی پالایشگاه،خطوط انتقال  خط لوله ،پایپینگ پتروشیمی و تاسیسات صنایع فولاد و ذوب آهن مورد استفاده قرار می گیرد.

بارگذاری بیشتر
{"timelines_type":"type_5","dynamic_content":"y","image_size":"full","custom_items":"","orderby":"date","order_direction":"ASC","filters":[{"filter_type":"taxonomies","post_type":"post","taxonomies":"category","taxonomy_values":"about","post_status":"draft"},{"filter_type":"taxonomies","post_type":"post","taxonomies":"category","taxonomy_values":"uncategorized","post_status":"publish"}],"title_val":"post_title","description_val":"post_content","date_format":"M, Y","items_per_load":4,"top_delimiter":"","circle_type":"default","circle_skin":"default","font_family":"montserrat"}

شرکت نفت گستر ستاره پارس

جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر

تماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید